mēs strādājam

Mums ir svarīgi atrast risinājumu, kurš būs vispiemērotakais tieši jūsu virtuvei, jūsu ēst gatavošanas paradumiem un izpratnei par skaistumu. Darbs kurš darīts ar mīlestību dot vislabāko rezultātu un gandarījumu.  

Lai savas ikdienas gaitas padarītu maksimāli patīkamas der piedomāt pie vissmalkākajiem sīkumiem. No sadzīves tehnikas līdz garšvielu trauciņu izvietojumam,  darba zonas izkārtojums un darba virsmas platība.  Tik svarīgi, lai viss būtu pa rokai un tajā pašā laikā – vienmēr “savā vietā”. 

Papildus ergonomikai un funkcionalitatei par vienu no svarīgākajām lietām virtuvē kļuvis  dizains.  Ja senāk virtuve pildīja tikā ēst gatavošanas funkciju, tad tagad virtuve ir kļuvusi par kopā-būšanas vietu gandrīz ikkatrās mājas.  Tas īpaši labi redzams mājokļu plānošanas tendencēs –patreiz aktuāli ir apvienot virtuvi ar dzīvojamo zonu.

Izstrādāsim nevainojamu virtuves dizainu, ņemot vērā visas jūsu vēlmes un vajadzības.

Sadzīves tehnika ir jūsu galvenais palīgs virtuvē – inovācijas un jaunakās funkcijas parūpēsies par maksimālu komfortu ēst gatavošanas laikā. Ļaujiet sadzīves tehnikai strādat jūsu vietā – svarīga ir pareiza tehnikas izvēle izejot no jums ikdienā biežāk veiktajām darbībām/ lietotajām funkcijām. Atkarībā no jūsu ikdienas paradumiem un rituāliem virtuvē, palīdzesim jums piemeklēt visatbilstošāko sadzīves tehniku.