Pakalpojumi

Kā Eiropas vadošo virtuves mēbeļu un sadzīves tehnikas ražotāju tiešais pārstāvis saviem klientiem varam nodrošināt vienmēr izdevīgus nosacījumus virtuves iekārtošanā.

Saviem klientiem piedāvājam:

  • Pilnu mēbeļu projekta izstrādi,
  • Dizainera konsultācijas,
  • Eiropas labāko ražotāju izpildījuma kvalitāti,
  • Augstas  kvalitātes materiālus un furnitūru,
  • Piegādi, montāžu un garantijas,
  • Pēcpārdošanas servisu.

Dizaina projektā(virtuves mēbeļu projekta izstrāde)  ietilpst telpas plānojums ar izmēriem, rasējums, vizualizācija, izmaksu kalkulācija(tāme).  

 Jūs tiksiet konsultēti ne tikai par dizainu un  telpas funkcionalitāti, bet arī par ergonomiku un labākajiem risinājumiem virtuves mēbeļu un sadzīves tehnikas izvēlē. Dizainers palīdzes jums ar  ērtāku tehnikas izvietojumu, plauktu un atvilktņu satura konfigurāciju, materiālu izvēli un to tehniskajām īpašībām.  Kopā ar jums dizainers izstrādās jūsu telpām vispiemērotāko risinājumu. 

Virtuves mēbeles tiek izgatavotas no augstākā labuma materiāliem, kas tām nodrošina ilgmūžību.  Visas detaļas tiek ražotas tikai uz mūsdienīgām un tehnoloģiski attīstītam iekārtām, kas nodrošina precīzu, ļoti augstas kvalitātes izpildījumu. To palīdz nodrošināt arī kvalitatīvas, Eiropā atzītas furnitūras un citu komplektējošo detaļu izmantošana. Mēbeļu furnitūras izvēle ir lieta uz kuru viennozīmīgi nevajadzētu ekonomēt, tā kā virtuves mēbeles tiek ekspluatētas ikdienā. 

Sadzīves tehnikas uzdevums ir jūsu dzīves kvalitātes uzlabošana un ikdienas atvieglošana. Mēs būsim jūsu gids plašajā sadzīves tehnikas pasaulē un tās funkciju izvēlē - izstastīsim jums atšķirības un knifiņus, iepazīstināsim ar aktuālajiem piedāvājumiem, jaunākajām funkcijām un to klāstu. Piemeklēsim atbilstošāko sadzīves tehniku jūsu gatavošanas paradumiem. 

Pakalpojums par mēbeļu piegādi ir maksas. Precīza summa tiek noteikta katrā gadījumā individuāli un ir atkarīga no šādiem faktoriem – attālums, iebraukšanas īpatnības(attālums līdz mājai, stāvešanas un iebraukšanas atļaujas), uznešanas īpatnības gala mērķī (stāvs, lifta esamība).

Lai mēbeles kalpotu ilgi, svarīga ir to pareiza montāža. Jūs varat būt pārliecināti par augstu paveikto darbu  kvalitāti, jo tie tiek veikti saskaņā ar specifikācijām, rasējumiem un citiem dokumentiem, saņemtiem pirkšanas laikā. 

Mūsu mēbelem un sadzīves tehnikai ir spēkā garantija, kas precīzi atbilst Latvijas Republikā noteiktajām prasībām. Mēs jums palīdzēsim arī situacijās, kas nav uzskatāmas par garantijas gadījumu.  Tāpat saviem klientiem nodrošinām pēcpārdošanas servisu, kā arī vienmēr ejam pretī, risinot nestandarta situācijas.