Elektriskā pirts krāsns Sawo Nordex Mini | 2,3 kW | 1,3-2,5 m³ | Iebūvēta vadība | NRMN-23NB-Z
Charakteristikos
Svars 7.5 kg
Dimensijas 38 × 24 × 54 cm
393.25  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Atribūti
Īpašība Vērtība
Ražotājs SAWO (Somija)
Modelis Nordex Mini (NRMN-23NB-Z)
Jauda 2,3 kW
Pirts tilpums 1,3 – 2,5 m³
Izmēri (mm) 340 x 200 x 495 mm
Akmeņu ietilpība 11 kg
Materiāls Nerūsējošais tērauds
Vadība Integrēta (Built-in)
Barošana 230V 1N~ / 400V 2N~
Stāvoklis Jauns (Oriģināls)
Preces kods NRMN-23NB-Z
Īpašības
  • Kompakts dizains: Tikai 20 cm dziļums ļauj uzstādīt krāsni pat šaurākajās pirts zonās.
📦 Iepakojuma dati
  • Iepakojuma izmēri: 380 x 240 x 540 mm
  • Iepakojuma svars (ar piederumiem): ~7,5 kg (bez akmeņiem)
📖 Lietošana un apkope
  1. Uzstādīšana: Krāsns tiek piestiprināta pie sienas, ievērojot drošības attālumus, kas norādīti instrukcijā (parasti min. 35 mm no sienas).
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Vai šo krāsni var pieslēgt parastai 230V kontaktligzdai?
    • Jā, 2,3 kW jauda ļauj krāsni pieslēgt vienfāzes tīklam, taču ieteicams izveidot atsevišķu elektrības līniju ar atbilstošas jaudas drošinātāju.