Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP004388 |
| Platums | 80 cm |
| Dziļums | 70 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Apmales augstums | 10 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (ar skrūvēm) |
| Neto svars | 15,5 kg |
Galvenās īpašības
-
Konstrukcija izgatavota no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Galda virsmas iekšējais MDF pastiprinājums nodrošina virsmas līdzenumu.
-
Regulējamas kājas palīdz stabili novietot galdu uz grīdas.
-
Apakšējais plaukts rada vietu smagākam virtuves inventāram.
-
Saliekamā sistēma atvieglo izstrādājuma ienešanu telpās.
Iepakojuma dati
-
Svars: 15,5 kg.
-
Izmēri: aptuveni 85 x 75 x 15 cm.
-
Stāvoklis: pilnīgi jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Komplektācija: visas detaļas un skrūves montāžai ir iekšpusē.
Lietošana un kopšana
-
Savienojiet rāmi un kājas, izmantojot komplektā iekļautos montāžas elementus.
-
Novietojiet izstrādājumu pie sienas un ar kājām izlīdziniet horizontālo līmeni.
-
Virsmas tīriet ar mīkstu drānu un nerūsējošajam tēraudam paredzētiem tīrīšanas līdzekļiem.
-
Izvairieties no abrazīviem līdzekļiem, kas var saskrāpēt pulētu metālu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu lielu slodžu gadījumā.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizmugurējā apmale? Jā, šim modelim ir iebūvēta 10 cm apmale.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, augstumu var regulēt stabilai novietošanai.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta galda virsma? Stabilitātei tiek izmantota MDF plāksne.
-
Vai komplektā ir riteņi? Nē, galds tiek piegādāts ar stacionārām kājām.
