Elektriskā Krāsns Sawo Mini X | 3,6 kW | 3–6 m³ | Iebūvēta Vadība | MN-36NB-X-Z
Charakteristikos
Svars 8.60 kg
Dimensijas 46 × 24 × 50 cm
Maksimāla jauda, minimāla platība! “Sawo Mini X” ir unikāls risinājums 1-2 personu pirtīm, kurās katrs centimetrs ir zelta vērts. Atšķirībā no standarta modeļiem, “X” sērijai ir centrā uzstādīts vadības bloks, kas ļauj krāsni uzstādīt vēl šaurākās nišās vai stūros. Lai gan krāsns ir īpaši kompakta, tās 3,6 kW jauda nodrošina zibens ātru pirts uzsilšanu, savukārt 11 kg akmeņu rezervuārs garantē kvalitatīvu un maigu tvaiku. Izgatavota no augstākās klases nerūsējošā tērauda, šī krāsns ir Somijas uzticamības simbols jūsu mājas SPA.
435.60  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Raksturojums
Īpašība Vērtība
Ražotājs SAWO (Somija)
Modelis Mini X (MN-36NB-X-Z)
Jauda 3,6 kW
Pirts tilpums 3 – 6 m³
Krāsns izmēri 43,5 x 21 x 45 cm
Akmeņu ietilpība 11 kg
Materiāls Nerūsējošais tērauds
Vadība Integrēta (centrālais NB panelis)
Barošana 400V 2N~ / 230V 1N~
Stāvoklis Jauns (Oriģināls)
Artikuls MN-36NB-X-Z
Īpašības
  • Efektivitāte: 3,6 kW jauda ir optimāli saskaņota ar 11 kg akmeņu masu, nodrošinot ātru pirts sagatavošanu.
📦 Iepakojuma dati
  • Iepakojuma izmēri: 46 x 24 x 50 cm
  • Iepakojuma svars (Bruto): ~8,60 kg (bez akmeņiem)
📖 Lietošana un kopšana
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Kā “Mini X” atšķiras no parastā “Mini” modeļa?
  • Vai krāsnij ir nepieciešams trīsfāžu pieslēgums?
    • 3,6 kW modeli var pieslēgt gan trīsfāžu (400V 2N~), gan vienfāzes (230V 1N~) tīklam, taču ieteicams izveidot atsevišķu elektrības līniju.