Elektriskā pirts krāsns Sawo Nordex Mini | 3,0 kW | 2–4 m³ | Iebūvēta vadība | NRMN-30NB-Z
Charakteristikos
Svars 7.70 kg
Dimensijas 38 × 24 × 54 cm
Somu kvalitāte kompaktām atpūtas iespējām! „Sawo Nordex Mini 3,0 kW” ir ideāla izvēle mazām individuālām pirtīm. Lai gan krāsns aizņem ļoti maz vietas, tās 3,0 kW jauda ļauj ātri un vienmērīgi uzsildīt pirti līdz 4 m³ tilpumam, bet 11 kg akmeņu ietilpība nodrošina patīkamu, tradicionālu tvaiku. Izgatavota no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, šī krāsns ir izturīga pret mitrumu un intensīvu karstumu. Modelis NRMN-30NB-Z ir aprīkots ar iebūvētu vadības paneli, tāpēc temperatūru un laiku regulēsiet tieši uz ierīces, izvairoties no sarežģītas ārējo kontrolieru montāžas.
451.33  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Atribūti
Īpašība Vērtība
Ražotājs SAWO (Somija)
Modelis Nordex Mini (NRMN-30NB-Z)
Jauda 3,0 kW
Pirts tilpums 2 – 4 m³
Krāsns izmēri 34 x 20 x 49,5 cm
Akmeņu ietilpība 11 kg
Materiāls Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds
Vadība Integrēta (NB – apakšā)
Barošana 230V 1N~ / 400V 2N~
Stāvoklis Lietots (Oriģināls)
Artikuls NRMN-30NB-Z
Īpašības
  • Ātra uzsilšana: 3,0 kW jauda ir optimāli izvēlēta nelielam tilpumam, tādējādi pirts tiek sagatavota lietošanai īsā laikā.
📦 Iepakojuma dati
  • Iepakojuma izmēri: 38 x 24 x 54 cm
  • Iepakojuma svars (Brutto): ~7,70 kg (bez akmeņiem)
📖 Lietošana un apkope
  4. Apkope: Regulāri (vismaz reizi sezonā) pārvietojiet akmeņus un noņemiet sasmalcinātās daļiņas.
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Vai šai krāsnij ir nepieciešams trīsfāžu pieslēgums?
    • Nē, 3,0 kW jauda ļauj krāsni droši pieslēgt arī vienfāzes (230V) tīklam, taču iesakām darbus uzticēt kvalificētam elektriķim.