Elektriskā krāsns Sawo Nordex Plus | 4,5 kW | 3–6 m³ | Iebūvēta vadība | NRX-45NB-Z
Charakteristikos
Svars 11.5 kg
Dimensijas 44 × 34 × 56 cm
450.42  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Atribūti
Īpašība Vērtība
Ražotājs SAWO (Somija)
Sērija Nordex Plus
Jauda 4,5 kW
Pirts tilpums 3 – 6 m³
Krāsniņas izmēri 40 x 29,5 x 51,5 cm
Akmeņu ietilpība 18 kg
Materiāls Nerūsējošais tērauds
Vadība Integrēta (NB modelis)
Barošana 400V 3N~ (Trīsfāžu)
Stāvoklis Lietots (Oriģināls)
Artikuls NRX-45NB-Z
Īpašības
  • Ātra uzstādīšana: Sienas kronšteins ļauj droši pakarināt krāsniņu vēlamajā augstumā.
📦 Iepakojuma dati
  • Iepakojuma izmēri: 44 x 34 x 56 cm
  • Iepakojuma svars (bruto): ~11,5 kg (bez akmeņiem)
📖 Lietošana un kopšana
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Vai šai krāsniņai ir nepieciešams 380V pieslēgums?
    • Jā, 4,5 kW jaudas modeļi parasti tiek pieslēgti trīsfāžu tīklam (400V 3N~), lai nodrošinātu stabilu darbību un vienmērīgu slodzes sadalījumu.