Melna ūdens sildīšanas tvertne pirtij „Samovar“ | 80L | D115 mm | 0,8 mm (UT-80-115-M)
Charakteristikos
Svars 11.80 kg
Dimensijas 100 × 38 × 38 cm
Maksimālā ietilpība un grezns izskats Jūsu atpūtas zonai! Šī iespaidīgā 80 litru “samovara” tipa tvertne tiek uzstādīta uz dūmvada caurules, izmantojot izejošo dūmu siltumu liela ūdens daudzuma sildīšanai. Tā ir ideāla izvēle lielām ģimenēm vai pirtīm ar lielu apmeklētāju plūsmu. Matēta melna krāsa ne tikai piešķir interjeram vienotību, bet arī lieliski sader ar modernām pirts krāsnīm. Izgatavota no izturīga 0,8 mm bieza tērauda, šī tvertne nodrošina drošību un ilgu kalpošanas laiku. Lai gan detaļa ir lietota, tā saglabājas pilnībā oriģināla, strukturāli izturīga un tehniski labā stāvoklī.
344.85  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Parametri
Īpašība Vērtība
Tips Ūdens sildīšanas tvertne (Samovars)
Tilpums 80 litri
Izmēri 380 x 380 x 1000 mm
Skursteņa diametrs 115 mm
Materiāls Nerūsējošais tērauds / Tērauds
Tērauda biezums 0,8 mm
Krāsa Melna (Matēta, karstumizturīga)
Stāvoklis Lietots, bet oriģināls
Iepakojuma svars ~11,80 kg
Preces kods UT-80-115-M
Īpatnības
  • Pastiprināta siena: 0,8 mm tērauda biezums nodrošina, ka tvertne izturēs lielu ūdens svaru bez deformācijām.
📖 Svarīgas rekomendācijas
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Cik ilgi silda 80 litrus ūdens?
  • Vai melnais pārklājums ir izturīgs pret pirts mitrumu?
  • Vai šī tvertne ir piemērota, ja mans skurstenis ir 120 mm?
    • Šis modelis ir paredzēts 115 mm standartam. Uzstādīšanai uz 120 mm caurules būs jāizmanto redukcijas pāreja.