Melna ūdens sildīšanas tvertne Pirtij „Samovārs“ | 60L | D115 mm | 0,8 mm (UT-60-115-M)
Charakteristikos
Svars 9.20 kg
Dimensijas 85 × 45 cm
Izcila ietilpība un moderns dizains Jūsu pirts baudīšanai! Šī 60 litru ietilpības “samovara” tipa tvertne tiek uzstādīta uz dūmvada caurules, pārvēršot izejošo dūmu siltumu par noderīgu resursu. Matēti melnā krāsa ne tikai piešķir pirts interjeram greznību, bet arī ideāli sader ar mūsdienu melnām krāsnīm. Izgatavota no izturīga 0,8 mm bieza tērauda, šī tvertne nodrošina ilgmūžību un drošību. Lai gan detaļa ir lietota, tā joprojām ir pilnīgi oriģināla, strukturāli stabila un tehniski kārtībā.
278.30  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Raksturlielumi
Īpašība Vērtība
Tips Ūdens sildīšanas tvertne (Samovars)
Tilpums 60 litri
Skursteņa diametrs 115 mm
Materiāls Nerūsējošais tērauds / Tērauds
Tērauda biezums 0,8 mm
Krāsa Melna (Matēta, karstumizturīga)
Stāvoklis Lietota, bet oriģināla
Iepakojuma svars ~9,20 kg
Iepakojuma izmēri 85 x 30 x 45 cm
Preces kods UT-60-115-M
Iezīmes
  • Estētiskā integritāte: Matēti melnais pārklājums nelobās un nemaina toni augstā temperatūrā.
  • Pastiprināta siena: 0,8 mm tērauda biezums nodrošina, ka tvertne izturēs lielu ūdens svaru un temperatūras svārstības bez deformācijām.
📖 Svarīgi ieteikumi
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Cik ilgi uzsilst 60 litri ūdens?
  • Vai melnais pārklājums ir izturīgs pret mitrumu?
  • Vai es varu uzstādīt šo tvertni, ja mans skurstenis ir 120 mm?
    • Šis modelis ir paredzēts 115 mm standartam. Lai uzstādītu uz 120 mm caurules, būs jāizmanto redukcijas pāreja.