Melna ūdens sildīšanas tvertne pirtij „Samovārs“ | 35L | D115 mm | 0,8 mm (UT-35-115-M)
Charakteristikos
Svars 6.95 kg
Dimensijas 60 × 30 × 45 cm
Izcils dizains un maksimāla energoefektivitāte! Šī 35 litru tilpuma „samovara“ tipa tvertne ir uzstādāma uz dūmvada caurules, izmantojot izejošo dūmu siltumu ūdens sildīšanai. Matēti melnā krāsa ne tikai piešķir pirts interjeram greznību, bet arī ideāli saskan ar populārākajām mūsdienu krāsnīm. Izgatavota no izturīga 0,8 mm bieza tērauda, šī tvertne nodrošina drošību un ilgmūžību. Lai gan detaļa ir lietota, tā paliek pilnībā oriģināla, strukturāli stingra un tehniski kārtīga.
229.90  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Atribūti
Īpašība Vērtība
Tips Ūdens sildīšanas tvertne (Samovars)
Tilpums 35 litri
Dūmvada diametrs 115 mm
Materiāls Nerūsējošais tērauds / Tērauds
Tērauda biezums 0,8 mm
Krāsa Melna (Matēta, karstumizturīga)
Stāvoklis Lietots, bet oriģināls
Iepakojuma svars ~6,95 kg
Iepakojuma izmēri 60 x 30 x 45 cm
Preces kods UT-35-115-M
Funkcijas
  • Pastiprināta aizsardzība: 0,8 mm sieniņa garantē ievērojami lielāku izturību pret koroziju nekā standarta 0,5 mm tvertnes.
  • Viedā tvaika vadība: Pašregulējošā sildīšanas intensitāte neļauj pirts gaisam kļūt pārāk mitram.
📖 Svarīgi ieteikumi
📖 Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Vai melnā krāsa nesāks smirdēt pirtī?
  • Vai šī tvertne ir piemērota visām cietā kurināmā krāsnīm?
    • Jā, ja to izplūdes caurules diametrs ir 115 mm. Tas ir standarta izmērs lielākajai daļai vidējas jaudas pirts krāšņu.