Melna ūdens sildīšanas tvertne pirtij „Samovars“ | 45 l | Ø115 mm | 0,8 mm (UT-45-115-M)
Charakteristikos
Svars 7.80 kg
Dimensijas 72 × 30 × 45 cm
Izcila ietilpība un moderns dizains Jūsu pirts baudai! Šī 45 litru ietilpības „samovara“ tipa tvertne tiek montēta uz dūmvada caurules, pārvēršot izejošo dūmu karstumu noderīgā resursā. Matēti melnā krāsa ne tikai piešķir pirts interjeram greznību, bet arī ideāli sader ar mūsdienīgām melnām krāsnīm. Izgatavota no stipra 0,8 mm bieza tērauda, šī tvertne nodrošina ilgmūžību un drošību. Lai gan detaļa ir lietota, tā joprojām ir pilnīgi oriģināla, strukturāli izturīga un tehniski kārtīga.
242.00  PVN iekļauts
Noliktavā 5 prece/-es
Apraksts
Mērķis
Raksturlielumi
Īpašība Vērtība
Tips Ūdens sildīšanas tvertne (Samovārs)
Tilpums 45 litri
Dūmvada diametrs 115 mm
Materiāls Nerūsējošais tērauds / Tērauds
Tērauda biezums 0,8 mm
Krāsa Melna (Matēta, karstumizturīga)
Stāvoklis Lietots, bet oriģināls
Iepakojuma svars ~7,80 kg
Iepakojuma izmēri 72 x 30 x 45 cm
Preces kods UT-45-115-M
Īpašības
  • Estētiskā integritāte: Matēts melns pārklājums nelobās un nemaina toni augstās temperatūrās.
  • Pastiprināta siena: 0,8 mm tērauda biezums ir ievērojami izturīgāks pret koroziju un termisko nogurumu nekā standarta 0,5 mm tvertnes.
  • Lielāka ietilpība: 45 litri ūdens nodrošina komfortu pat lielākai kompānijai.
📖 Svarīgi ieteikumi
📖 Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)
  • Cik ilgi sasilst 45 litri ūdens?
  • Vai melnais pārklājums ir izturīgs pret mitrumu?
  • Vai šī tvertne ir piemērota, ja mans skurstenis ir 120 mm?
    • Šis modelis paredzēts 115 mm standartam. Montāžai uz 120 mm caurules būs nepieciešams izmantot redukcijas pāreju.