Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007558 |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Ritentiņi | Jā (ar bremzēm) |
Īpašības
-
Izgatavots no nerūsējošā tērauda Inox krāsā.
-
Ritentiņu sistēma ļauj viegli mainīt galda atrašanās vietu telpā.
-
Centrālā konstrukcija bez apmales ir piemērota salas tipa izvietojumam.
-
Apakšējais plaukts nodrošina drošu vietu inventāra glabāšanai.
-
Saliekamā sistēma atvieglo produkta loģistiku.
-
Preces stāvoklis ir pilnīgi jauns.
Raksturīgās iezīmes
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtiku un neuzsūc smakas.
-
Manenējoši ritentiņi ar fiksācijas mehānismu nodrošina stabilitāti darba laikā.
-
Kompakts izmērs 60×60 cm ir piemērots pat mazām virtuves zonām.
-
Gluda metāla virsma ir izturīga pret mehāniskiem bojājumiem un mitrumu.
-
Ierīces konstrukcijā nav cietu apmaļu, tāpēc tā ir universāla.
Iepakojuma dati
-
Svars: aptuveni 16 kg.
-
Izmēri: aptuveni 65 x 65 x 18 cm.
-
Stāvoklis: Jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: sūtījumu sagatavojam 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un apkope
-
Salieciet galdu, izmantojot komplektā iekļauto stiprinājumu komplektu.
-
Pārliecinieties, ka ritentiņi ir pareizi nofiksēti pirms darba uzsākšanas.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus līdzekļus nerūsējošajam tēraudam.
-
Izvairieties no hloru saturošiem šķidrumiem, kas var sabojāt aizsargpārklājumu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc izstrādājuma pārvietošanas.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai ritentiņiem ir bremzes? Jā, konstrukcijā ir paredzēti ritentiņi ar bremzēšanas funkciju.
-
Vai galdam ir apmale? Nē, tas ir centrālais modelis bez aizmugurējās apmales.
-
Kāds materiāls izmantots ražošanā? Galds ir izgatavots no profesionāla nerūsējošā tērauda.
-
Vai to ir grūti transportēt? Pateicoties saliekamai konstrukcijai, izjauktais galds aizņem maz vietas.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju