Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP008363 |
| Platums | 150 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Montējams ar skrūvēm |
| Plauktu skaits | 1 |
| Neto svars | 38,6 kg |
Galvenie parametri
-
Darba virsmai ir polietilēna plāksnes pastiprinājums tiešai griešanai.
-
Aizsargājošā aizmugurējā mala (apmale) palīdz uzturēt higiēnu darba vietā.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu trauku vai instrumentu uzglabāšanai.
-
Regulējamās kājas ļauj stabili novietot galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem.
-
Prece ir jauna un gatava montāžai.
Īpašības
-
Higēna: polietilēna dēlis ir viegli noņemams un dezinficējams.
-
Stiprība: 38,6 kg svars nodrošina konstrukcijas stabilitāti intensīvas darba laikā.
-
Ērtība: saliekamā sistēma atvieglo produkta transportēšanu uz telpām.
Iepakojuma dati
-
Svars: 38,6 kg.
-
Izmēri: aptuveni 155 x 65 x 20 cm.
-
Stāvoklis: Jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: sagatavojam sūtījumu 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un kopšana
-
Apvienojiet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļautās skrūves.
-
Novietojiet galdu pie sienas un regulējiet kājas, lai sasniegtu horizontālu līmeni.
-
Pēc katras lietošanas nomazgājiet polietilēna dēli ar neitrāliem mazgāšanas līdzekļiem.
-
Tīriet tērauda korpusu ar mīkstu drānu, neizmantojot hloru saturošus līdzekļus.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc lielām slodzēm.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai PE dēlis ir iekļauts komplektā? Jā, galds tiek pārdots kopā ar griešanai paredzēto plāksni.
-
Vai galdam ir aizmugurējā mala? Jā, šim sienas modelim ir aizsargājoša apmale.
-
Vai dēli var noņemt? Polietilēna virsma ir pielāgota ērtai tīrīšanai un apkopei.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju