Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007552 |
| Platums | 100 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Galvenās īpašības
-
Korpus izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda, nodrošinot izturību pret koroziju.
-
Virsmai ir MDF plātnes pastiprinājums labākai stingrībai un klusam darbam.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu virtuves inventāra vai sausu produktu uzglabāšanai.
-
Regulējamas kājas nodrošina galda stabilitāti pat uz nelīdzenas virsmas.
-
Saliekamā konstrukcija vienkāršo izstrādājuma transportēšanu un uzglabāšanu.
-
Centrālais tips bez apmales ļauj personālam brīvi pārvietoties ap galdu.
Priekšrocības
-
Higiēna: gluda tērauda virsma neuzsūc smakas un ir viegli tīrāma ar dezinfekcijas līdzekļiem.
-
Izturība: kvalitatīvs nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un iztur lielas slodzes.
-
Stabilitāte: stingra saliekamā konstrukcija nodrošina, ka galds nevibrē, veicot spēku prasošus darbus.
-
Praktiskums: 100 cm platums ir universāls izmērs, kas piemērots gan mazām kafejnīcām, gan lielām darbnīcām.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļauto stiprinājumu komplektu saskaņā ar ražotāja norādījumiem.
-
Ar regulējamām kājām izlīdziniet galdu horizontālā stāvoklī.
-
Ikdienas tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus mazgāšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no spēcīgiem hloru saturošiem līdzekļiem, kas var sabojāt aizsargpārklājumu.
-
Pēc intensīvas lietošanas periodiski pārbaudiet un, ja nepieciešams, pievelciet skrūves.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizmugurējā apmale? Nē, tas ir centrālais modelis bez apmales, paredzēts novietošanai telpas vidū.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta galda virsma? Zem galda virsmas ražotājs uzstādījis MDF plāksni stabilitātes nodrošināšanai.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai novietošanai.
-
Vai komplektā ietilpst ritentiņi? Nē, šis modelis tiek piegādāts ar stacionārām regulējamām kājām.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju