Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007550 |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Skrūvējama (montējama ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
Atribūti
-
Korpuss izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Virsma ir pastiprināta ar MDF plāksni labākai izturībai.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu inventāra glabāšanai.
-
Regulējamās kājas nodrošina stabilitāti uz nelīdzenas virsmas.
-
Konstrukcija ir skrūvējama, kas vienkāršo produkta loģistiku.
Īpašības
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
-
Kompaktais 60×60 cm izmērs lieliski piemērots mazām virtuvēm vai papildu darba zonām.
-
MDF plāksnes pastiprinājums nodrošina, ka virsma darba laikā nevibrē.
-
Centrālā tipa galds bez apmales piemērots salas tipa virtuves iekārtojumam.
Iepakojuma dati
-
Svars: aptuveni 15 kg.
-
Izmēri: aptuveni 65 x 65 x 15 cm.
-
Konstrukcija: produkts tiek transportēts izjauktā veidā drošai piegādei.
-
Stāvoklis: Jauna prece.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļauto stiprinājumu komplektu.
-
Ar regulējamām kājām izlīdziniet galda līmeni, lai panāktu horizontālu stāvokli.
-
Ikdienas tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus mazgāšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no spēcīgiem hloru saturošiem līdzekļiem, kas var sabojāt aizsargpārklājumu.
-
Pēc intensīvas lietošanas periodiski pārbaudiet un pievelciet skrūves.
Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizmugurējā apmale? Nē, tas ir centrālais modelis bez apmales, paredzēts novietošanai telpas vidū.
-
Ar kādu materiālu virsma ir pastiprināta? Zem virsmas ražotājs ir uzstādījis MDF plāksni, lai nodrošinātu stabilitāti.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai novietošanai.
-
Vai komplektā ir riteņi? Nē, šis modelis tiek piegādāts ar stacionārām regulējamām kājām.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju