Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP005097 |
| Platums | 140 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Metināta (Spawana) |
| Atvilktņu skaits | 3 |
| Durvju tips | Bīdāmās (Przesuwne) |
Galvenās iezīmes
-
Ražotājs izmanto kvalitatīvu Inox krāsas nerūsējošo tēraudu, kas ir izturīgs pret koroziju un mitrumu.
-
Metināts rāmis nodrošina, ka produkts saglabājas stiprs pat pēc daudzu gadu intensīvas lietošanas.
-
Trīs labajā pusē integrētās atvilktnes ļauj ērti šķirot mazos virtuves piederumus.
-
Bīdāmās durvis ietaupa vietu, jo to atvēršanai nav nepieciešama papildu telpa ejās.
-
Regulējamās kājas palīdz stabili novietot galdu uz nelīdzenām grīdas virsmām.
Priekšrocības profesionālai virtuvei
-
Gluda metāla virsma atbilst stingriem higiēnas standartiem un ir viegli dezinficējama.
-
Galda virsmas MDF pastiprinājums nodrošina klusu un nevibrējošu darbu.
-
Sienas tips ar apmali pasargā sienu no šļakatām un atvieglo ikdienas tīrīšanu.
-
Divi iekšējie plaukti (ieskaitot pamatni) nodrošina daudz vietas katliem vai produktiem uzglabāšanai.
Lietošana un apkope
-
Virsmas tīriet tikai ar mīkstu drānu, lai izvairītos no metāla skrāpējumiem.
-
Izmantojiet neitrālus mazgāšanas līdzekļus, kas paredzēti profesionālām nerūsējošā tērauda iekārtām.
-
Izvairieties no agresīviem līdzekļiem, kas satur hloru vai abrazīvas daļiņas.
-
Regulāri tīriet bīdāmo durvju un atvilktņu sliedes, lai nodrošinātu vienmērīgu mehānismu darbību.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai šis galds ir jāmontē? Nē, metināta konstrukcija nozīmē, ka produkts tiek piegādāts pilnībā gatavs lietošanai.
-
Vai atvilktnēm ir slēdzenes? Standarta komplektācijā slēdzenes nav paredzētas.
-
Kāds ir precīzs produkta augstums? Standarta augstums ir 85 cm, taču to var minimāli regulēt ar kājām.
-
Vai galda virsma ir piemērota gaļas griešanai? Jā, tērauds ir drošs saskarei ar pārtiku, taču virsmas ilgmūžībai iesakām izmantot griešanas dēļus.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju