Saliekamā raķešu krāsniņa no 3 mm tērauda.
Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Materiāls | Tērauds |
| Metāla biezums | 3 mm |
| Kopējais augstums | 60 cm |
| Pamatnes dziļums | 30 cm |
| Platums | 15 cm |
| Konstrukcija | Saliekama |
Galvenie parametri
-
Lietuvas meistari ražo detaļas no izturīga metāla ilgstošai lietošanai.
-
Konstrukciju saliksiet, neizmantojot nekādus papildu rīkus.
-
Plašs augšējais turētājs stabili notur smagus čuguna traukus.
-
Apakšējā atvere atvieglo gaisa plūsmas regulēšanu un pelnu tīrīšanu.
Īpašības
-
Biezais 3 mm tērauds saglabā formu pat ļoti augstā temperatūrā.
-
Raķešu princips koncentrē liesmu tieši uz katla vai pannas dibena.
-
Izjaukts plakanais korpuss ietaupa vietu transportēšanai automašīnas bagāžniekā.
-
Slēgta kurtuve izolē uguni no spēcīga vēja un palielina drošību dabā.
Iepakojuma dati
-
Konstrukcija: Izjauktas metāla plāksnes.
-
Stāvoklis: Pilnīgi jauna prece.
Lietošana un kopšana
-
Savienojiet plāksnes, vadoties pēc detaļu izgriezumiem.
-
Novietojiet korpusu uz līdzenas un nedegošas virsmas.
-
Iekuriet malku vai smalkus zarus apakšējā kamerā.
-
Atdzisušo un iztīrīto metālu noslaukiet ar sausu drānu.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
Vai krāsniņai ir nepieciešamas skrūves? Nē, detaļas stingri savienojas, izmantojot speciālas atveres.
Cik biezs tērauds veido korpusu? Meistari izmanto 3 mm biezu metālu.
Ko var gatavot uz šīs krāsniņas? Augšējā daļa ir piemērota kazaniem, pannām un tējkannām.
Vai ierīci ir ērti transportēt? Jā, izjauktās plāksnes ietilps jebkurā standarta bagāžniekā.
