Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP004378 |
| Platums | 140 cm |
| Dziļums | 70 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
| Stāvoklis | Jauna prece |
Galvenās iezīmes
-
Materiāls: kvalitatīvs nerūsējošais tērauds Inox krāsā, kas izceļas ar izturību pret koroziju.
-
Tips: centrālais (bez apmales), pielāgots darbam no abām pusēm.
-
Stabilitāte: virsma ir pastiprināta ar MDF plāksni, kas piešķir virsmai stingrību.
-
Regulēšana: kājas ļauj precīzi izlīdzināt produktu uz nelīdzenām grīdām.
-
Uzglabāšana: viens apakšējais plaukts rada papildu vietu virtuves inventāram.
-
Higiēna: gluda virsma nereaģē ar pārtikas produktiem un ir viegli tīrāma.
Lietošana un kopšana
-
Savienojiet rāmi, kājas un plauktu, izmantojot komplektā iekļautos montāžas elementus.
-
Iestatiet atbilstošu augstumu, izmantojot regulējamās kājas, lai galds stāvētu stabili.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstas drānas un nerūsējošajam tēraudam paredzētus neitrālus tīrīšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no hloru saturošiem līdzekļiem un abrazīviem sūkļiem, kas var saskrāpēt virsmu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc intensīvas produkta lietošanas.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizsargājoša apmale? Nē, tas ir centrālais modelis bez apmales, kas paredzēts brīvai piekļuvei no visām pusēm.
-
Vai konstrukcija ir metināta? Nē, galdam ir saliekama (samontējama) konstrukcija, tāpēc to ir viegli transportēt.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta galda virsma? Tiek izmantota MDF plāksne, kas nodrošina virsmas līdzenumu un klusu darbību.
-
Vai komplektā ir ritentiņi? Nē, šis modelis ir aprīkots ar stabilām regulējamām kājām.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju