Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007560 |
| Platums | 100 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Skrūvējama (montējama ar skrūvēm) |
| Ritentiņi | Jā |
| Plauktu skaits | 1 |
Īpašības
-
Produkts izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Ritentiņu sistēma ļauj viegli mainīt ierīces atrašanās vietu telpā.
-
Centrālā konstrukcija bez apmales ir piemērota salas tipa izvietojumam.
-
Viens apakšējais plaukts nodrošina drošu vietu inventāra uzglabāšanai.
-
Montējama (skrūvējama) sistēma vienkāršo produkta loģistiku.
-
100 cm platums ir universāla izvēle dažāda izmēra telpām.
-
Preces stāvoklis ir pilnīgi jauns.
Iezīmes
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtiku un neuzsūc smakas.
-
Manēvrējošie ritentiņi nodrošina mobilitāti, bet fiksācijas mehānisms – stabilitāti darba laikā.
-
Universālais 100×60 cm izmērs piemērots dažādām virtuves zonām.
-
Gluda metāla virsma ir izturīga pret mehāniskiem bojājumiem un mitrumu.
-
Konstrukcijā nav cietu apmaļu, tāpēc produkts ir universāls lietošanai no visām pusēm.
Iepakojuma dati
-
Svars: aptuveni 22 kg.
-
Izmēri: aptuveni 105 x 65 x 18 cm.
-
Stāvoklis: Jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: sagatavojam sūtījumu 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet galdu, izmantojot komplektā iekļauto stiprinājumu komplektu.
-
Pārliecinieties, ka ritentiņi ir pareizi nofiksēti pirms darba uzsākšanas.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus līdzekļus nerūsējošajam tēraudam.
-
Izvairieties no hloru saturošiem šķidrumiem, kas var sabojāt aizsargpārklājumu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc produkta pārvietošanas.
Bieži uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai ritentiņiem ir bremzes? Jā, konstrukcijā ir paredzēti ritentiņi ar bremzēšanas funkciju.
-
Vai galdam ir apmale? Nē, tas ir centrālais modelis bez aizmugurējās apmales.
-
Kāds materiāls izmantots ražošanai? Galds izgatavots no profesionāla nerūsējošā tērauda.
-
Vai to ir grūti transportēt? Pateicoties skrūvējamai konstrukcijai, izjaukts galds aizņem maz vietas.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju