Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007561 |
| Platums | 120 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Ritentiņi | Jā |
| Plauktu skaits | 1 |
Galvenās iezīmes
-
Produkts izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Ritentiņu sistēma ļauj viegli mainīt ierīces atrašanās vietu telpā.
-
Centrālā konstrukcija bez apmales ir pielāgota salas tipa izvietojumam.
-
Viens apakšējais plaukts nodrošina drošu vietu inventāra uzglabāšanai.
-
Saliekamā sistēma vienkāršo produkta loģistiku.
-
120 cm platums nodrošina pietiekami daudz vietas profesionālam darbam.
-
Preces stāvoklis ir pilnīgi jauns.
Priekšrocības
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtiku un neuzsūc smakas.
-
Manīgie ritentiņi nodrošina mobilitāti darba laikā.
-
Universālais 120×60 cm izmērs ir piemērots dažādām virtuves zonām.
-
Gluda metāla virsma ir izturīga pret mehāniskiem bojājumiem un mitrumu.
-
Konstrukcijā nav stingru apmalu.
Iepakojuma dati
-
Svars: apmēram 25 kg.
-
Stāvoklis: Jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: sūtījumu sagatavojam 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet galdu, izmantojot komplektā iekļauto stiprinājumu komplektu.
-
Pirms darba uzsākšanas pārliecinieties, ka ritentiņi ir pareizi nofiksēti.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus līdzekļus nerūsējošajam tēraudam.
-
Izvairieties no hloru saturošiem šķidrumiem, kas var sabojāt aizsargpārklājumu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc produkta pārvietošanas.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai ritentiņiem ir bremzes? Jā, konstrukcijā ir paredzēti ritentiņi ar bremzēšanas funkciju.
-
Vai galdam ir apmale? Nē, tas ir centrālais modelis bez aizmugurējās apmales.
-
Kāds materiāls tika izmantots ražošanā? Galds ir izgatavots no profesionāla nerūsējošā tērauda.
-
Vai to ir grūti transportēt? Saliekamās konstrukcijas dēļ demontēts galds aizņem maz vietas.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju