Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Preces numurs | MTP007878 |
| Platums | 180 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Montējama ar skrūvēm |
| Plauktu skaits | 1 |
| Neto svars | 23,1 kg |
Galvenie parametri
-
Korpuss izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Galda virsmas apakšā ir iestrādāts MDF plāksnes pastiprinājums.
-
Apakšējais plaukts nodrošina papildu vietu inventāra uzglabāšanai.
-
Regulējamas kājas palīdz stabilizēt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Prece ir pilnīgi jauna un gatava montāžai.
-
Konstrukcijā nav paredzēti riteņi, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti.
Īpašības
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
-
180 cm platums ir piemērots lielu ražošanas līniju veidošanai.
-
Centrālais izstrādājuma tips bez apmales ļauj to novietot telpas vidū.
-
Gluda metāla virsma atbilst stingrām higiēnas prasībām.
-
Saliekamā konstrukcija transportēšanas laikā aizņem mazāk vietas.
Iepakojuma dati
-
Svars: 23,1 kg.
-
Izmēri: aptuveni 185 x 65 x 15 cm.
-
Stāvoklis: Jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: tiek sagatavota 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un apkope
-
Apvienojiet visas detaļas, izmantojot komplektā iekļautās skrūves, saskaņā ar ražotāja instrukcijām.
-
Ar kājām noregulējiet vēlamo horizontālo līmeni stabilai stāvēšanai.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un speciālus nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no hloru saturošiem līdzekļiem, kas var sabojāt metāla spīdumu.
-
Regulāri pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc intensīvas produkta lietošanas.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizsargapmales? Nē, tas ir centrālais modelis bez apmales, paredzēts darbam no visām pusēm.
-
Ar kādu materiālu ir stiprināta darba virsma? Galda virsmas stabilitātei tiek izmantota MDF plāksne.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas.
-
Cik plauktu ir šim modelim? Šajā variantā ir paredzēts viens apakšējais plaukts.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju