Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Preces numurs | MTP007139 |
| Svars (neto) | apm. 22 kg |
| Platums | 120 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Maliņas augstums | 10 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
Īpašības
-
Korpuss izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Galda virsma pastiprināta ar MDF plāksni labākai stabilitātei un trokšņu slāpēšanai.
-
Aizsargājošā aizmugures mala palīdz uzturēt higiēnu darba vietā.
-
Regulējamās kājas ļauj precīzi izlīdzināt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Produkts atbilst visām higiēnas prasībām pārtikas rūpniecībā.
-
Prece ir pilnīgi jauna un gatava montāžai.
Iezīmes
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
-
10 cm augstā apmale pasargā telpas apdari no netīrumiem.
-
Saliekamā sistēma vienkāršo produkta loģistiku un ievietošanu telpās.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu virtuves inventāra uzglabāšanai.
-
Gluda metāla virsma ir izturīga pret mitrumu un mehāniskiem bojājumiem.
Iepakojuma dati
-
Svars: aptuveni 22 kg.
-
Izmēri: aptuveni 125 x 65 x 15 cm.
-
Konstrukcija: produkts tiek transportēts izjauktā veidā drošai piegādei.
-
Stāvoklis: iepakots oriģinālajā iepakojumā ar visiem stiprinājuma elementiem.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļautās skrūves, saskaņā ar ražotāja norādījumiem.
-
Novietojiet galdu pie sienas un ar kājiņām iestatiet horizontālu līmeni.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus tīrīšanas līdzekļus, kas paredzēti nerūsējošajam tēraudam.
-
Izvairieties no abrazīviem līdzekļiem vai hloru saturošiem šķidrumiem, kas var sabojāt pulēto virsmu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu, ja galds tiek intensīvi lietots.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizmugures mala? Jā, šim modelim ir integrēta 10 cm augsta apmale.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta darba virsma? Galda virsmas stabilitātei izmantota MDF plāksne.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai novietošanai.
-
Vai komplektā ir riteņi? Nē, šis modelis stāv uz regulējamām kājām.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju