Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007140 |
| Platums | 140 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Apmales augstums | 10 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
Īpašības
-
Korpuss izgatavots no nerūsējošā tērauda Inox krāsā.
-
Virsma pastiprināta ar MDF plāksni labākai stabilitātei un trokšņu slāpēšanai.
-
Aizsargājoša aizmugurējā apmale palīdz uzturēt higiēnu darba vietā.
-
Regulējamās kājas ļauj precīzi izlīdzināt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Produkts atbilst visām higiēnas prasībām pārtikas rūpniecībā.
-
Prece ir pilnīgi jauna un gatava montāžai.
Priekšrocības
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
-
10 cm augstā apmale pasargā telpas apdari no netīrumiem.
-
Saliekamā sistēma vienkāršo produkta loģistiku un ievietošanu telpās.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu virtuves inventāra uzglabāšanai.
-
Konstrukcijā nav paredzēti riteņi, tādējādi nodrošinot maksimālu stabilitāti.
Iepakojuma dati
-
Svars: apmēram 24 kg.
-
Izmēri: aptuveni 145 x 65 x 15 cm.
-
Konstrukcija: produkts tiek transportēts izjauktā veidā drošai piegādei.
-
Stāvoklis: iepakots oriģinālajā iepakojumā ar visiem stiprinājumiem.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļautās skrūves, saskaņā ar ražotāja instrukcijām.
-
Novietojiet galdu pie sienas un ar kājām iestatiet horizontālo līmeni.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus tīrīšanas līdzekļus nerūsējošam tēraudam.
-
Izvairieties no abrazīviem līdzekļiem vai šķidrumiem, kas satur hloru, jo tie var sabojāt pulēto virsmu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu, ja galds tiek intensīvi izmantots.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizmugurējā apmale? Jā, šajā modelī ir iebūvēta 10 cm augsta apmale.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta darba virsma? Galda virsmas stabilitātei tiek izmantota MDF plāksne.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai stāvēšanai.
-
Vai galds ir metināts? Nē, tā ir saliekama (montējama) konstrukcija.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju