Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007881 |
| Platums | 180 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Apmales augstums | 10 cm |
| Konstrukcija | Skrūvējama (samontēta ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
| Neto svars | 24,7 kg |
Galvenie parametri
-
Korpuss izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Galda virsmas stabilitāti nodrošina iekšējais MDF plātnes pastiprinājums.
-
Aizsargājošā aizmugurējā apmale palīdz uzturēt tīrību darba vietā.
-
Regulējamas kājas ļauj precīzi izlīdzināt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu virtuves inventāra uzglabāšanai.
-
Konstrukcijā nav paredzēti riteņi, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti.
-
Tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smaržas.
Iepakojuma dati
-
Svars: 24,7 kg.
-
Izmēri: aptuveni 185 x 65 x 15 cm.
-
Stāvoklis: pilnīgi jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: sagatavojam sūtījumu 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļautās skrūves, saskaņā ar ražotāja instrukcijām.
-
Novietojiet galdu pie sienas un ar kājām iestatiet horizontālo līmeni.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un īpašus nerūsējošajam tēraudam paredzētus tīrīšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no hloru saturošiem līdzekļiem, kas var sabojāt metāla aizsargslāni.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc ilgāka lietošanas perioda.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizsargājoša apmale? Jā, šajā modelī ir iebūvēta 10 cm augsta apmale.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta virsma? Tiek izmantota MDF plāksne trokšņu slāpēšanai un stiprībai.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai novietošanai.
-
Vai prece tiek piegādāta salikta? Galds tiek piegādāts izjauktā veidā drošai transportēšanai.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju