Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Preces numurs | MTP007882 |
| Platums | 200 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Apmaļu augstums | 10 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Plauktu skaits | 1 |
| Neto svars | 26,3 kg |
Galvenie parametri
-
Korpuss izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Virsmas stabilitāti nodrošina iekšējais MDF plāksnes stiprinājums.
-
Aizsargājošā aizmugurējā apmale palīdz uzturēt tīrību darba vietā.
-
Regulējamās kājas ļauj precīzi izlīdzināt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Apakšējais plaukts nodrošina vietu virtuves inventāra uzglabāšanai.
Īpašības
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
-
10 cm augsta apmale pasargā telpas apdari no netīrumiem.
-
Saliekama sistēma atvieglo produkta loģistiku un ienest to telpās.
-
Konstrukcijā nav paredzēti riteņi, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti.
-
Gluda metāla virsma ir izturīga pret mehāniskiem bojājumiem.
Iepakojuma dati
-
Svars: 26,3 kg.
-
Izmēri: aptuveni 205 x 65 x 15 cm.
-
Stāvoklis: pilnīgi jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
-
Piegāde: sūtījumu sagatavojam 1–5 darba dienu laikā.
Lietošana un apkope
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot komplektā iekļautās skrūves, saskaņā ar ražotāja instrukcijām.
-
Novietojiet galdu pie sienas un ar kāju palīdzību iestatiet horizontālo līmeni.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un speciālus nerūsējošajam tēraudam paredzētus tīrīšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no hloru saturošiem līdzekļiem, kas var sabojāt metāla aizsargslāni.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc ilgāka lietošanas perioda.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizsargapmale? Jā, šajā modelī ir iebūvēta 10 cm augsta apmale.
-
Ar kādu materiālu virsma ir pastiprināta? Izmantota MDF plāksne trokšņu slāpēšanai un stiprībai.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai novietošanai.
-
Vai produkts tiek piegādāts saliktā veidā? Galds tiek piegādāts izjauktā veidā drošai transportēšanai.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju