Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP006941 |
| Platums | 100 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama ar skrūvēm) |
| Atvilktņu skaits | 3 |
| Plauktu skaits | 1 |
| Neto svars | 26,5 kg |
Galvenie parametri
-
Korpuss ir Inox krāsas nerūsējošā tērauda apdare.
-
Virsmai ir iekšējs MDF plāksnes stiprinājums labākai stabilitātei.
-
Trīs integrētas atvilktnes ļauj kārtīgi uzglabāt mazus virtuves piederumus.
-
Aizsargājošā aizmugures mala (rant) palīdz uzturēt tīrību darba vietā.
-
Regulējamās kājas ļauj precīzi izlīdzināt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
Īpašības
-
Sienas tips: konstrukcija ar apmali ir pielāgota novietošanai pie sienas, pasargājot to no piesārņojuma.
-
Organizācija: viens apakšējais plaukts un trīs atvilktnes nodrošina efektīvu vietu inventāra uzglabāšanai.
-
Ilgmūžība: stingra metāla konstrukcija ir izturīga pret koroziju un mitrumu.
-
Praktiskums: saliekamā sistēma atvieglo produkta loģistiku un ievietošanu telpās.
Iepakojuma dati
-
Svars: 26,5 kg.
-
Izmēri: aptuveni 105 x 65 x 35 cm.
-
Konstrukcija: izstrādājums tiek transportēts izjauktā veidā, lai nodrošinātu drošu piegādi.
-
Stāvoklis: pilnīgi jauna prece oriģinālajā iepakojumā.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet visas detaļas, izmantojot komplektā iekļautās skrūves, saskaņā ar ražotāja instrukcijām.
-
Novietojiet galdu paredzētajā vietā un ar regulējamām kājām iestatiet horizontālu līmeni.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus, nerūsējošajam tēraudam paredzētus tīrīšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no spēcīgiem hloru saturošiem līdzekļiem un abrazīviem sūkļiem.
-
Regulāri tīriet atvilktņu vadotnes, lai nodrošinātu to vienmērīgu darbību.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizsargapmales? Jā, šim sienas modelim ir integrēta apmale.
-
Cik atvilktnes ir komplektā? Šim modelim ir trīs iebūvētas atvilktnes.
-
Ar kādu materiālu ir stiprināta virsma? Stabilitātei un trokšņu slāpēšanai tiek izmantota MDF plāksne.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju