Tehniskie dati
| Īpašība | Vērtība |
| Zīmols | MEGA-M |
| Artikula numurs | MTP007137 |
| Platums | 80 cm |
| Dziļums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Malas augstums | 10 cm |
| Konstrukcija | Saliekama (montējama) |
| Plauktu skaits | 1 |
Atribūti
-
Korpuss izgatavots no Inox krāsas nerūsējošā tērauda.
-
Galda virsma pastiprināta ar MDF plāksni maksimālai stabilitātei.
-
Aizsargājošā aizmugurējā mala palīdz uzturēt tīrību darba vietā.
-
Regulējamās kājas ļauj izlīdzināt galdu uz nelīdzenas virsmas.
-
Izstrādājums atbilst visām higiēnas prasībām pārtikas rūpniecībai.
-
Prece ir pilnīgi jauna un gatava montāžai.
Īpašības
-
Nerūsējošais tērauds nereaģē ar pārtikas produktiem un neuzsūc smakas.
-
10 cm augstā mala efektīvi pasargā sienu no šļakatām.
-
Saliekamā sistēma vienkāršo izstrādājuma loģistiku un ienešanu telpās.
-
Apakšējais plaukts rada papildu vietu virtuves inventāra uzglabāšanai.
-
Gluda metāla virsma ir izturīga pret mitrumu un mehāniskiem bojājumiem.
Iepakojuma dati
-
Svars: aptuveni 18 kg.
-
Izmēri: aptuveni 85 x 65 x 15 cm.
-
Konstrukcija: izstrādājums tiek transportēts izjauktā veidā drošai piegādei.
-
Stāvoklis: iepakots oriģinālajā iepakojumā ar visiem stiprinājuma elementiem.
Lietošana un kopšana
-
Salieciet rāmi un plauktu, izmantojot pievienotās skrūves saskaņā ar instrukciju.
-
Novietojiet galdu pie sienas un ar kājām iestatiet horizontālo līmeni.
-
Tīrīšanai izmantojiet mīkstu drānu un neitrālus nerūsējošā tērauda tīrīšanas līdzekļus.
-
Izvairieties no abrazīviem līdzekļiem, kas var saskrāpēt pulēto virsmu.
-
Periodiski pārbaudiet skrūvju pievilkšanu pēc intensīvas izstrādājuma lietošanas.
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)
-
Vai galdam ir aizmugurējā mala? Jā, šim modelim ir integrēta 10 cm augsta apmale.
-
Ar kādu materiālu ir pastiprināta darba virsma? Galda virsmas stabilitātei tiek izmantota MDF plāksne.
-
Vai kājas ir regulējamas? Jā, galdam ir regulējama augstuma kājas stabilai novietošanai.
-
Vai šo modeli ir grūti salikt? Vienkāršās saliekamās konstrukcijas dēļ montāža aizņem tikai dažas minūtes.

Atsauksmes
Vēl nav atsauksmju